ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Будівельні матеріали


Ми пропонуємо такий асортимент будівельних матеріалів:

Cклосітка

Армуючі штукатурні сітки служать для армування оштукатурених поверхонь. При роботі з сітками їх слід втоплювати в свіжий шар штукатурки на глибину в півсантиметра, після чого обов'язково слід покрити їх ще одним шаром штукатурки.

Сітка на шви

Використовується для армування з'єднань та швів наприклад, для гипсокартонних листів, запобігає висипанню шпаклівок та появі дрібних тріщин. Характеризується високою стійкістю на розрив. Можемо запропонувати Вам сітку на шви різного розміру в асортименті

Шліфшкурка

Шліфшкурка (шкурка шліфувальна), іноді звана "наждачний папір, наждачка" широко застосовується у багатьох галузях промисловості: металургійної, авіаційної, електронної, деревообробної, меблевої, будівельної та ін

Герметик

Герметизуючий матеріал (герметик) — складна полімерна композиція, що призначена для ущільнення, герметизації з’єднань деталей, виробів, які експлуатуються в умовах впливу води, пари, агресивних середовищ, високих чи низьких температур, тиску.

Піна

Піна призначена для монтажу будівельних елементів і заповнення шелей і пустот віконних і дверних прорізів, різних видів будівельних конструкцій.

Малярна стрічка

Скотч малярний або малярська стрічка — різновид клейких стрічок на паперовій основі, оброблена спеціальною речовиною. Застосовується для захисту будь-яких поверхонь під час будівництва: малярних, штукатурних робіт, заклеювання вікон і т.п.

Рукавиці