ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Герметик


Герметизуючий матеріал (герметик) — складна полімерна композиція, що призначена для ущільнення, герметизації з’єднань деталей, виробів, які експлуатуються в умовах впливу води, пари, агресивних середовищ, високих чи низьких температур, тиску.


Акрил

 

Акриловий герметик - це високоякісний однокомпонентний герметик призначений для заповнення тріщин і щілин в бетонних, цегляних, оштукатурених поверхонь, для герметизації швів і стиків у віконних і дверних блоках. Відрізняється високими показниками адгезії до різних матеріалів-деревина, камінь, цегла, бетонні і обштукатурені підстави. Не призначений для поверхонь, що знаходяться під постійним впливом вологи.

 


Силікон
Силіконовий герметик - це високоякісний однокомпонентний герметик призначений для заповнення тріщин і щілин в бетонних, цегляних, оштукатурених поверхонь, для герметизації швів і стиків у віконних і дверних блоках; герметизації швів і стиків у ванних, душових кабінах, санвузлах, кухнях. Тиксотропна маса-при заповненні вертикальних щілин не сповзає. Застосовується для приклеювання керамічної плитки, порцеляни, скла. Завдяки присутності в складі герметика противогрибковой добавки, зменшує ризик появи грибкових утворень.