ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Пакувальні матеріали

Плівки – це пакувальний матеріал, що має властивість зворотньо розтягуватися з великим подовженням, і який, порівняно з іншими плівковими матеріалами, має покращену міцність, стійкість до розриву, проколу, удару і продавлюванню, липкість шарів по відношенню один до одного.

Скотч пакувальний — це пакувальна клейка стрічка яка призначена для запечатування гофрокоробів та інших видів пакувальної продукції. Пакувальний скотч відноситься до полімерних універсальним пакувальних матеріалів, і може використовуватись як на виробництві, так і в побуті.

Пакувальна стрічка має досить високу міцність на розрив в поєднанні з пластичністю та легкістю, що роблять її незамінною при використанні в різних галузях. Упаковка полімерною стрічкою забезпечує оптимальну збереження вантажу при перевезенні, навантаженні-розвантаженні та зберіганні.

Використання для пакування продукції поліпропіленової стрічки має на увазі не тільки використання інструменту для упаковки, але одного з типів кріплення. Пакувальну стрічку можна закріпити або пряжкою з металу чи пластику, або за допомогою скоби, яку затискають пакувальним інструментом. Компанія "ЗПК" рада запропонувати Вам найбільш затребуваний кріплення для пакувальної стрічки: дротяні та металеві скоби, кутники тощо.

Гофротара - це різноманітні типи тари та упаковки, які мають зазначені габарити і виготовлені з гофрокартону. Під поняттям «гофротара» часто мається на увазі складні ящики, які мають чотирьохклапанні днище, кришку, яка має зовнішні клапани. Основною складовою будь-якого виду гофрокартону - це певна кількість пластів і сировини, з якої створюється гофротара.