ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Скотч канцелярський


Канцелярський скотч являє собою спеціально розроблену для канцелярських потреб поліпропіленову стрічку з нанесеним на одну її сторону шаром клейкої речовини. Канцелярський скотч відрізняється від інших видів скотча сферою застосування, яка і визначає основні вимоги до цього пакувального матеріалу. Канцелярський скотч має підвищену прозорість і міцність, при цьому його товщина становить усього близько 40 мікрон, що менше звичайної товщини скотча пакувального.

Канцелярський скотч повинен не змінювати свій колір у процесі зберігання і не зазнавати змін після застосування. Такі властивості канцелярського скотча досягаються завдяки застосуванню якісної високоміцної полімерної основи і спеціально підібраного акрилового клейового шару.

Незважаючи на меншу в порівнянні зі скотчем пакувальним міцність, канцелярський скотч теж використовується для пакування та запечатування вантажів невеликої ваги, пакетів, коробок, конвертів.

Використання канцелярського скотча для упаковки виправдано, якщо, крім міцності з'єднання, важливий зовнішній вигляд смуги клейкої стрічки. Канцелярський скотч добре підходить для упаковки сувенірної продукції, квітів, подарунків.

Такі якості канцелярського скотча, як висока прозорість, підвищена міцність, надійність кріплення дозволяють застосовувати його для дрібного ремонту. Канцелярський скотч - ідеальний матеріал для склеювання паперу. З його допомогою можна склеювати плакати, карти, документи, розірвані купюри. Канцелярський скотч стає практично непомітним після приклеювання, і місце склеювання матиме естетичний вигляд. Канцелярським скотчем можна заклеїти розриви в паперовому полотні.

Застосовується канцелярський скотч і при виконанні декоративних і оформлювальних робіт. Таким скотчем можна закріпити плакати, непомітно прикріпити до поверхні стенду елементи оформлення.

При маркуванні товарів канцелярський скотч використовують для прикріплення етикеток і інформаційних листів, захисту написів на наклейці від пошкодження.

Скотч, призначений для канцелярських потреб, має ширину 12, 18 і 24 мм. Різноманіття розмірів і багата гамма кольорів канцелярського скотчу дозволяють підібрати скотч згідно потреб користувача. Постачається скотч канцелярский в різних намотках.