ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Кутник картонний


Захисні картонні кутники покликані вирішити проблему транспортної і складської упаковки. На додаток або замість існуючих видів упаковки (стрейч і стреп стрічка, гофроящик, піддон, лоток) захисні картонні кутники забезпечать збереження Вашого товару і попередять:

1. Пошкодження кутів і країв упаковки при транспортуванні і зберіганні (чотири вертикальних або горизонтальних куточка встановлюються по кутах, і упаковка обтягується стрічкою).

2. Зминання при вертикальних навантаженнях (спеціальна рамка з куточків, яка накладається зверху на горизонтальну групу захисних кутників). Навантаження від верхнього піддона, минаючи вантаж, розподіляється через горизонтальну раму і вертикальні куточки на нижній піддон. При цьому навантаження, які може витримати така рама, досягають 1 тонни.

3. Зминання нижнього ряду гофрокоробів при складуванні рядами (в кути гофрокоробів зсередини встановлюються захисні куточки).

Види захисних картонних куточків:

1. Г-подібний профіль. Має широкий спектр застосування. Захищає торці упаковок, перешкоджає деформації упаковки стреп-стрічкою при стягуванні, тримає навантаження від верхніх рядів при штабелюванні (захисна рама), перешкоджає деформації коробок з товарами під час штабелювання.

2. П-подібний профіль. Захищає від пошкодження межі штучних або листових виробів (двері, вікна, панелі, і т. д.).

3. Згинається куточок. Захищає зовнішні і внутрішні краї рулонних матеріалів.

4. Куточки з клеїться стрічкою. Створюють додаткові зручності і роблять процес упаковки більш технологічним. Клейовий шар виконується у вигляді стрічки, що клеїться і може бути нанесений як на зовнішню, так і на внутрішню сторону захисних куточків.