ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Стрічка металева


Стрічка металева – є міцним і надійним матеріалом, як для пакування важких вантажів, так і для їх транспортування. Головною перевагою стрічки є висока міцність. Застосовується для штабелювання товару, укладання продукції в декілька шарів.

Стрічка сталева пакувальна відрізняється, як за шириною металу, так і за його м’якістю і способом виготовлення. Вона може мати різну структуру, вид кромки і поверхню. Стрічки розрізняють за двома видами, гарячекатані та холоднокатані.

Упакування вантажу проводиться в два етапи: спочатку на першому етапі встановлюють стрічку і роблять її натяжку. У другому етапі упаковки, стрічку фіксують замком.

При виготовленні металевої стрічки для упакування і для подальшого транспортування її коткують в рулони. В основному використовують два типи рулонів стрічки. Це перехресна обмотка, і стрічкова. Під час перехресної обмотки рулонної сталі відбувається щільне і рівномірне намотування навколо кільця. При стрічкової обмотці ширина рулону залишається не ницої, і стрічка намотується шарами один на один і в такому вигляді транспортується.


Міцність одного витка Ширина, мм Товщина, мм Питома міцність, ку/мм/кв Довжина стрічки в 1кг., м. Кількість у бухті, кг.
640 16,0 0,5 80 15,9 25-40
504 20 0,72 35 8,8 45-60