ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Кутник пластмасовий


Пластмасові захисні кутники — допоміжні комплектуючі, що відносяться до пакувальних матеріалів. Пластмасовий кутник захисний являє собою спеціальне пристосування, що слугує для захисту упаковки і пакувальних матеріалів від ушкоджень. Застосовується кутник захисний спільно з полімерними обв’язочними стрічками. Захисний кутник накладається на згини вантажу, що упаковується. Конструкція пластмасових захисних кутників передбачає спеціальні заглиблення — пази, в які вставляється обвязочна стрічка. Пластиковий захисний кутник має певну жорсткість, тому тиск стрічки рівномірно розподіляється по поверхні кутника. Таким чином забезпечується захист кутів товару, що упаковується від зминання стрічкою. В результаті застосування пластикових захисних кутників вдається уникнути таких неприємних явищ, як пошкоджені кути і краї товару, вм’ятини на вантажі від обв’язочних стрічок.

Обв’язочна стрічка при наявності зазорів може соватись на вантажеві, особливо в процесі тривалого транспортування на великі відстані. Чим більший зазор, тим вище амплітуда руху стрічки щодо вантажу або ящика, в який упакований товар. В результаті полімерна стрічка може перетертись, міцність стрічки в цьому місці знизиться, і стрічка може лопнути. Якщо кути вантажу, що упаковується за допомогою стрічки, досить гострі, стрічка може бути просто перерізана кутами. Також полімерна стрічка може бути пошкоджена наявними на краях зазубринами. Пластмасові захисні кутники дозволяють запобігти перетиранню і надривам стрічки.

Пластмасові захисні кутники виробляються різних типорозмірів. Вибір потрібного розміру залежить від ширини полімерної стрічки, яка застосовується для обв’язки.

Пластиковий захисний кутник захистить від пошкодження країв упаковки при транспортуванні та зберіганні, забезпечить збереження Вашого товару. Застосовуючи пластиковий захисний куточок, Ви забезпечите товарний вигляд кутів і країв вашої продукції навіть після тривалого транспортування.