ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Спеціалізовані стрічки


Алюмінієві клейкі стрічки застосовуються при проведенні ремонтних, монтажних і теплоізоляційних робіт, організації вентиляційних рукавів, для з’єднання деталей з металевим покриттям, в автомобілебудуванні і при виробництві побутової кухонної техніки (в газових і електроплитах, духових шафах, мікрохвильових печах, холодильниках). Спеціальний склад клейового шару в поєднанні з полотном дозволяє використовувати дані стрічки при температурах до 350 ° С.

Металізована стрічка, що представляє собою клейку стрічку на основі поліпропілену з алюмінієвим напиленням, має високий ступінь відображення УФ і теплового випромінювання, що робить таку стрічку незамінною при виготовленні і ремонті теплоізоляції.

Застосування при виготовленні даного типу стрічок спеціального клею, дозволяє проводити їх експлуатацію при температурах до 350 ° С.

Скотч армований (TPL) — універсальна клейка стрічка з бавовняної тканини, ламінована поліетиленом, використовується для ущільнення вентиляційних труб, ремонту поверхонь, наприклад сидінь в автомобілях, гумових шлангів, будівельних огорож, укривних плівок. Дані типи стрічок застосовуються також для з’єднання елементів упаковки, несучих підвищені навантаження. Такі стрічки мають високу міцність на розрив і низьким коефіцієнтом подовження.

У силу спеціальних властивостей клейового шару і діелектричних параметрів носія, армовані стрічки також застосовують для ізоляції електричних з’єднань і вузлів.

Стрічка "проти ковзання" має кілька сфер застосування:

  • Використання торговими організаціями для утримання продукції, розташованої в торговому залі на гладких, похилих або вологих площинах.
  • При облаштуванні житлових, офісних і промислових приміщень для обклеювання робочого краю сходинок, схильних до впливів зовнішнього середовища (дощу, снігу).
  • З метою забезпечення безпеки, для обклеювання робочого краю ступеньок в приміщеннях з вологим середовищем, таких як басейни, сауни.

Асортимент спеціалізованих стрічок не обмежується представленими на сайті товарами. За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів компанії за телефонами, вказаними на сайті.s