ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Спінений поліетилен, пінополіетилен


Спінений поліетилен, пінополіетилен - матеріал, який поєднує в собі поліетилен і повітря.
Пінополіетилен широко використовується як підкладка для паркету, яка вирівнює і пом'якшує сам паркет. Також спінений поліетилен застосовують як для теплоізоляції водопровідних труб, так і для упаковки при транспортуванні кераміки, скла, аудіо та відео техніки.
Пінополіетилен має такі фізико-механічні характеристики: щільність 30 +10 кг/м3, міцність при розриві (поздовжнє / поперечний напрям) 0,20 / 0,10 Мпа, теплопровідність 0,38 Вт / мС, водопоглинання (% від об'єму) не більше 0,6, тому при ударах спінений поліетилен гасить ударне навантаження на упакований матеріал, при цьому не руйнуючись.


Різновиди:

Основу пакувального ринку спіненого поліетилену становлять рулонні матеріали, що виготовляються з товщиною полотна від 0,5 до 20 мм, причому можливою є градація товщин у 0,5 мм. Стандартна ширина полотна (0,5; 1,0; 1,2; 1,3 і 1,5 м) дає змогу раціонально використовувати цей матеріал і мінімізувати відходи при упаковці меблів різних розмірів. Колір полотна спіненого поліетилену може бути різний, залежно від замовлення покупця: білий, блакитний, зелений, жовтий тощо. Традиційний колір – білий, а рожевий здебільшого вказує на наявність у матеріалі антистатика. З аркушів великої товщини шляхом вирубування виготовляють різноманітні вкладиші в упаковці. Захисні профілі з пінополіетилену існують в таких варіантах: різні кутові, п-подібні та о-подібні профілі для захисту кутів і торців меблів. Профілі також використовуються і для виробництва м’яких меблів. У цьому випадку їх щільність становить 50+10 кг/м3. Вдалим варіантом упаковки меблів є захисні кульки зі спіненого поліетилену, ламінованого поліпропіленовою плівкою. Вони мають широку гаму розмірів і високу зносостійкість. Використання таких кульків дає змогу значно скоротити час і знизити трудомісткість самого процесу упаковки.