і Плівки для харчових продуктів « ЗПК
ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Термозбіжна плівка для харчових продуктів на основі полівінілхлориду (PVC)


Термозбіжна плівка - високоякісна плівка, створена на основі двуосьорієнтованого полівінілхлориду. Даний вид пакувального матеріалу застосовується для упаковки як харчової так і не харчової продукції. Однією з особливостей термозбіжної плівки є її здатність скорочуватися під впливом температури, внаслідок чого плівка досить щільно обтягує виріб, при цьому, не деформуючи його форму. Незважаючи на невелику вартість термозбіжна плівка має досить високу якість. Також даний вид плівки має захисні властивості, що дозволяє захистити продукцію від різного виду пошкоджень при транспортуванні і зберіганні.

Прозорість термозбіжної плівки дає можливість покупцеві аналізувати зовнішній вигляд упакованого продукту з різних сторін, також ця властивість позитивно позначається на презентабельності товару. Термозбіжна плівка відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам харчової промисловості, що дозволяє контактувати плівці з харчовою продукцією.

Термозбіжна плівка досить широко застосовується для упаковки, як хлібобулочних, так і кондитерських виробів. При упаковці в термоусадочну плівку харчової продукції, збільшується її термін реалізації, поліпшується зовнішній вигляд, а також в рази поліпшується захист від проникнення вологи і пилу.


Ширина, мм Товщина, мкм Рулон, м
1 200 15, 20, 25 1000
2 300 15, 20, 25 1000
3 350 15, 20, 25 840
4 400 15, 20, 25 840
5 500 15, 20, 25 770

Термозбіжна плівка має ряд переваг:
  • захист продукції від зовнішнього механічного впливу;
  • запобігання деформації товару;
  • збільшення терміну зберігання харчової продукції;
  • візуальний аналіз зовнішнього вигляду товару;
  • екологічність;
  • зручність використання в різноманітних цілях;
  • зручність формування вантажів для транспортування.