ПВКФ «Прикарпатпродпромінвест»

Пакувальне обладнання для пакувальних стрічок


Натяжні пристрої з використанням дротяної скоби

Натяжні пристрої для обв’язування полімерними стрічками (ручні натягувачі) представляють собою ручний механічний інструмент, призначений для натягування й обрізання полімерних (поліпропіленових ПП і поліестерових ПЕТ) стрічок в процесі обв’язки вантажів.

Затискні пристрої з використанням металевої скоби

Затискні пристрої для полімерних стрічок (кліщі) — ручний механічний інструмент, який використовується разом з ручним натягувачем для скріплення кінців полімерних стрічок з використанням металевої скоби.

Комбіновані пристрої з викор-нням металевої скоби

Ручний комбінований пристрій для обв’язування вантажів поліпропіленовою стрічкою поєднує в собі натягувач стрічки і затискний пристрій. Комбінований пристрій виконує в процесі обв’язки вантажів поліпропіленовою стрічкою три операції — натяг стрічки, обтиск металевої скоби і обріз решт.

Диспенсера для стрічок

Диспенсера стрічок є допоміжним обладнанням до обв’язувальними інструменту і застосовуються для переміщення і розмотування пакувальних полімерних стрічок у процесі обвязкі.Конструктівно диспенсер стрічки є переносне вручну або пересувний на колесах пристрій з посадочним місцем для бухти стрічки і ящиком для аксесуарів або без нього.

Напівавтоматичні обв’язувальні машини

Напівавтоматична стреппінг-машина TP-201, ТР-202, ТР-203, ТР-202L — модель нового покоління для обв’язки поліпропіленовими стрічками, являє собою вдосконалену модель напівавтоматичного стреппінг-машини.